Strona głowna  /  Galeria  /  Zajęcia pokazowe i warsztaty świąteczne z rodzicami w grupie przedszkolnej
Zajęcia pokazowe i warsztaty świąteczne z rodzicami w grupie przedszkolnej
data dodania: 2016-12-30

Dnia 19 grudnia odbyły się zajęcia pokazowe i warsztaty świąteczne dla rodziców. Część pierwsza obejmowała zajęcia pokazowe: Tematem zajęć było: "Wybieramy choinkę" z matematyki sensorycznej cz.2. Dzięki tym zajęciom dzieci poznały pojęcie miary i wiedzą jak dokładnie wybierać choinki do swojego pokoju. Opróćz zajęć zaprezentowaliśmy również piosenki jakie się uczymy w przedszkolu: "Pingwin", "Pajac i baletnica" a także wspólnie z rodzicami zaśpiewaliśmy koledę pt. "Przybieżeli do Betlejem". Część druga składała się z warsztatów. Rodzice razem z dziećmi, według własnego pomysłu ozdabiali styropianową bombkę którą później zabrali do domu. Wszystkie ozdoby były piękne. Serdecznie dziękuję rodzicom za przybycie a dzieciom za super zajęcia :)

Strona: 1 2