Strona głowna  /  Galeria  /  "Dzień Babci i Dziadka" w grupie Przedszkolnej Brylancik i Klubu Malucha Diamencik :)
data dodania: 2017-02-09

Dnia 9.02.2017r w Naszej placówce odbyła się ważna uroczystość a mianowicie „Dzień Babci i Dziadka”. Dzieci z przedszkola Brylancik i Klubu Malucha Diamencik zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na tą ważną uroczystość, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki i Klub Malucha z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Jako wyraz wdzięczności  Dziadkowie i Babcie otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego! :)

Strona: 1 2