Strona głowna  /  Galeria  /  Pasowanie na przedszkolaka i starszaka 2017 r.
Pasowanie na przedszkolaka i starszaka 2017 r.
data dodania: 2017-11-07

Dzisiaj w przedszkolu odbyła się ważna uroczystość a mianowicie "Pasowanie na przedszkolaka i starszaka". W uroczystości brali udział rodzice,rodzenstwo, babcie, dziadkowie, pani dyrektor i nauczyciele.Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej dzieci złożyły przysięge. Następnie pani dyrektor  dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka i starszaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania i kuferek niespodzianke. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i zaangażowanie w życie przedszkola :)

Strona: 1 2 3